www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Fri Sep 29, 2006 1:16 pm

pershendetje per te gjith ata te njojturit. ne radh te pare stafin ton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Sep 30, 2006 1:14 pm

dhe un te pershedes ty dhe tegjith stafin dhe anetaret e Forumit Radioshqip Razz mendoj se jam staf Dhe un Razz alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Oct 11, 2006 10:24 pm

Pershendetje te gjitheve Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Oct 16, 2006 11:42 am

Pershendes te gjithe ata qe kete muaj po kalojne muajin
e arte te ramazanit...

Argjerim te mbare edhe zoti ju begofte Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Oct 20, 2006 8:26 pm

edhe un te gjith myslimtarve. gezuar bajramin e ramasanin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Nov 10, 2006 8:13 am

HI pipssssss Smile
une pershendes gjithe katolikt
cheers Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Nov 10, 2006 2:02 pm

amerikane_kisss shkruajti:
HI pipssssss Smile
une pershendes gjithe katolikt
cheers Laughing
Dmth ne qe jemi fe tjeter nuk na pershendet he Crying or Very sad afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Nov 10, 2006 6:20 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
amerikane_kisss shkruajti:
HI pipssssss Smile
une pershendes gjithe katolikt
cheers Laughing
Dmth ne qe jemi fe tjeter nuk na pershendet he Crying or Very sad afro

hmmmmmmmmmmmmm scratch

po mar patjeter te gjitheeeeeeee njerzittttttt Razz

sidamos tyyyyyyyy Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Nov 10, 2006 7:50 pm

Pershendetje per te gjithe nga une!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Nov 12, 2006 7:05 am

O Amerikane thnx per pershendetjen
Po nuk the titullin e kenges me te cilen me pershendete afro
Tironcen psh une e pershendes me kengen
Dashuri e Hidhur nga Madna Susuri I love you Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Nov 12, 2006 11:33 am

ALB_MaGjI shkruajti:
O Amerikane thnx per pershendetjen
Po nuk the titullin e kenges me te cilen me pershendete afro
Tironcen psh une e pershendes me kengen
Dashuri e Hidhur nga Madna Susuri I love you Very Happy

HEHE BESA-ZONJA DHE ZOTERINJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Nov 12, 2006 1:14 pm

Po Po cfare koecidence e Amerikane
ku te shkoi mendja ne ajo kenge Razz
Ajo eshte kenga ime e degjeneruar hahahahah lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Nov 12, 2006 7:00 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
Po Po cfare koecidence e Amerikane
ku te shkoi mendja ne ajo kenge Razz
Ajo eshte kenga ime e degjeneruar hahahahah lol!


haahahahhahahaaaaaaaaa lol!

pa me vjen keq qe ste pelqen Crying or Very sad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Nov 13, 2006 4:26 am

O Norke ndero kenge ylli se ajo kenge nuk me ka pelqy qe kur ka lind por nese
Gjithsesi faleminderit lale je shume e mire Embarassed tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Nov 13, 2006 1:26 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
O Norke ndero kenge ylli se ajo kenge nuk me ka pelqy qe kur ka lind por nese
Gjithsesi faleminderit lale je shume e mire Embarassed tongue

Norke????? Shocked Shocked affraid affraid ncncncncncnc esht Nora mar rrush i zi Embarassed Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Nov 13, 2006 1:30 pm

amerikane_kisss shkruajti:
ALB_MaGjI shkruajti:
O Norke ndero kenge ylli se ajo kenge nuk me ka pelqy qe kur ka lind por nese
Gjithsesi faleminderit lale je shume e mire Embarassed tongue

Norke????? Shocked Shocked affraid affraid ncncncncncnc esht Nora mar rrush i zi Embarassed Wink
Edi me lal e di qe eshte Nora
Por ta perkedhela pak emrin lol!
Edhe ti si behesh papapap
Sa per rushin e zi ncncncncnc
Se jam Rush i bardhe Suspect Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shoku_i_korcareve

avatar

Numri i postimeve : 10
Registration date : 08/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Nov 13, 2006 4:19 pm

Ktu me sa shof ka plas rrushi rugeve
une do tju pershendetja te gjitheve me fruta pervec rrushit
loooooooooooooooooooooooooooooool
jini te gjithe te mrekullueshem
dhe ju dua si tju kem gruan time te gjitheve(per shaka he)
hajde ja kalofshi mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Nov 13, 2006 7:13 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
amerikane_kisss shkruajti:
ALB_MaGjI shkruajti:
O Norke ndero kenge ylli se ajo kenge nuk me ka pelqy qe kur ka lind por nese
Gjithsesi faleminderit lale je shume e mire Embarassed tongue

Norke????? Shocked Shocked affraid affraid ncncncncncnc esht Nora mar rrush i zi Embarassed Wink
Edi me lal e di qe eshte Nora
Por ta perkedhela pak emrin lol!
Edhe ti si behesh papapap
Sa per rushin e zi ncncncncnc
Se jam Rush i bardhe Suspect Twisted Evil

hmmmmmmmmm rrush i bardheeeeee eeeeeeeeeeeeee Razz Embarassed


sa mire per ty Wink

si behem une mar ????? confused affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Nov 14, 2006 4:43 am

Interesante Cool king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Nov 14, 2006 5:27 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
Interesante Cool king
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Nov 14, 2006 5:28 pm

Me sa shoh qenke shume e turpshme Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Nov 14, 2006 5:31 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
Me sa shoh qenke shume e turpshme Wink

EHEEE SHUMEEE Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Nov 14, 2006 5:44 pm

Boooooooooooooo
Nuk di cfare te te them Te te them mos ki turp nga une confused
Nese shpresoj tja kalosh sa me mire ylli Crying or Very sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Nov 14, 2006 5:46 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
Boooooooooooooo
Nuk di cfare te te them Te te them mos ki turp nga une confused
Nese shpresoj tja kalosh sa me mire ylli Crying or Very sad Sad

THANKS EDHE TI ISHALLA JA KALON SHUMEEEEEEEE MIREEEEEEEEE Wink

MOS U MERZIT SHUME RRUSHI BARDHE TANA DO BAHEN MIRE Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Nov 14, 2006 5:54 pm

Mbase behet me mire ose behet me keq nje nga te dyja
Por me keq se si jam tani nuk ka ku te veje lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Nov 17, 2006 3:31 pm

un pershendes te gjith ato qe i njoh. I love you spo i permend me emra se jan shum dhe ju ngel hatri Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Nov 20, 2006 2:11 pm

Un Pershendes Te Gjith Pervec [Master]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Nov 21, 2006 4:16 pm

The AnSwEr pse nuk e pershndet masterin mo
apo mos e marim ne mesysh afro lol!

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Nov 21, 2006 8:40 pm

un nuk pershendes asnje pfff Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
50Cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 22/11/2006

MesazhTitulli: hi...!!!   Wed Nov 22, 2006 6:34 am

pershendes mamin babin gjyshin gjyshen dhe te gjith ata qe me duan dhe i dua.hahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Nov 23, 2006 5:12 pm

cta pershendesesh ate magjyp mer, ai sna pershendet ndonjeher. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Nov 28, 2006 11:52 am

Pershendes THe_AnSwEr se ai eshte ai qe njoh me mire nga te gjithe dhe eshte djale me te vertete shum i mire .

THe_AnSwEr mos te te rriten veshet eeeeeeeeeeee Wink))

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Nov 28, 2006 1:29 pm

Lol Flm Inter edhe un te pershendes ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Nov 29, 2006 8:03 am

Pershendes te gjithe antaret e ketij forumi
Mos i ngelet hatri asnjonit Very Happy

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Dec 01, 2006 9:54 am

Po kujt ka per t'i ngele hatri kur t'i i pershendete te gjithe Cool Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Dec 02, 2006 11:51 am

Un pershendes veten time. as 1 nga ju te tjeret Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Dec 02, 2006 1:15 pm

I pershendes all me perjashtim te gjithve Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Dec 02, 2006 5:34 pm

hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Dec 07, 2006 4:55 pm

pershendes te gjitheeeeee kiffffffffffffffzzzzzz ne lule te badhit tanveeeee jeni shume te mille
Razz Razz Razz

special pershendetje per hmmmmmmmm

veten timeeeeee queen cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Dec 08, 2006 1:30 pm

lol po special pershendetje per mua. apo ska Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Dec 09, 2006 3:45 am

Me ty THe_AnSwEr kane mbaruar pune Wink tani e kam un rrallen Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Dec 09, 2006 10:52 am

e mir mir. lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Back per tju pershendetur   Sat Dec 09, 2006 3:59 pm

Hey ckemi si kaloni ju ?
Mire keni qene keshtu me shendet heeeeeeee ?
Dola njeher sa per tju pershendetur Razz
Po he cbehet ketej mire jeni keshtu ne pergjithesi ok ok
O master perseri ke nis me fshi tema ti re papapapap i tmershem qenke lol!
PERSHENDES TE GJITHE ATA QE ME NJOFIN EDHE I NJEF santa
kALOFSHI SA MIRE TE GJITHE (do rikthehem perseri te shkruaj por jo tani vitin tjeter ok Wink ) Mos cani koke ja erdhi nuk eshte larg lol!
ByE all

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Dec 21, 2006 1:31 pm

pershendetje per te gjith anetaret. ju uroj gezuar festat edhe ja kalofshit sa me bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Feb 01, 2007 8:03 am

pershendetje te gjitheeeeeeeee Exclamation
kifffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff Razz
ju duaaaaaaaaa qummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
se jeni fmi qum qum te milllllllllllllllllllllll
cheers cheers cheers

queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Pershendetjet-
Kėrce tek: