www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Tue Nov 07, 2006 6:44 pm

Nigga shum te bukura i would say da best..!! shkruj dhe ca te tjera.. peace!!


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Nov 09, 2006 2:42 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Wed Nov 08, 2006 5:47 pm

LoL Ok let me see what i can find
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Fri Nov 10, 2006 7:48 pm

Image Hosted by ImageShack.us

Crying or Very sad SAD BUT TRUE Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Fri Nov 10, 2006 7:51 pm

Image Hosted by ImageShack.us


Love is strong yet delicate.
It can be broken.
To truly love is to understand this.
To be in love is to respect this.

- Stephen Packer -


Image Hosted by ImageShack.us
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Sat Nov 11, 2006 9:58 am

shi shi sad LOOOOOL.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Sun Nov 12, 2006 7:03 pm

THe_AnSwEr shkruajti:
shi shi sad LOOOOOL.

eheeeeee shumeeeeeeeeeee Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

hehe Laughing Laughing lol! cheers Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Mon Nov 13, 2006 6:01 am

wooooooow
Ameikane nga e nxore kete poezi moj
papapapapapappapapa
Me sa shof paske arkive per poezi moj Razz queen king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Mon Nov 13, 2006 7:16 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
wooooooow
Ameikane nga e nxore kete poezi moj
papapapapapappapapa
Me sa shof paske arkive per poezi moj Razz queen king


hehe sekret Very Happy


hajt se pa ta tham te veshiii Idea (e pata nqep pa mas i thuj kujt ok rrushiii bardheee ) se te bej te ziii Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Mon Nov 13, 2006 7:19 pm

A Teenage Girl's First Crush


A teenage girl's first crush is . . . well, crushing.
Her body isn't hers, nor is her mind.
She finds herself shivering, shaking, blushing,
Weak, tormented, sick, and going blind.
And why? Because some guy might look her way,
Then cast his eyes as quickly to the ground;
Some special one, for reasons she can't say,
Whose voice makes her feel faint when he's around.
But now my crush on you has been returned,
And so the two of us stand on some brink:
It can't be love so young, and yet we've learned
Love does its will, no matter what we think.
Slowly, slowly now--we mustn't rush:
Let's enjoy this first sweet teenage crush.hehe I love you I love you Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Un e ti   Mon Nov 13, 2006 7:37 pm

Un e ti


Eja me mua,
se ty te kam shpes,
eja me mua se pa ty sdu te Vdes
ti je djelli qe mua me ngroh,
ti je éndrra qe un shum e shoh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Mon Nov 13, 2006 7:39 pm

DUHET TE VAZHDOJE PA TY

Shtėpi tė heshtura,
Nėn qiellin e rėnduar,
Shiu dhe Unė,
Tė ftohur nė vetmi,
Nė kėtė qytet qė asgjė s’ka marrė nga Ti.

Nė pritje harrova hapat e tu,
Mė ngjan si nė ėndėrr,
Eh...! kur largohesh Ti...
Mė duhet tė filloj pėrsėriDuhet te vazhdoj pa ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Mon Nov 13, 2006 7:40 pm

Dashuria

Deshiroj te shof me sy
te mos digjem mall per ty
sikur te isha reze HANE
do te hy ne dhomen tende,
vetem ta dish se sa te DU
sdo te jetojsh as ni ohr pa Mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Tue Nov 14, 2006 4:49 am

amerikane_kisss shkruajti:
ALB_MaGjI shkruajti:
wooooooow
Ameikane nga e nxore kete poezi moj
papapapapapappapapa
Me sa shof paske arkive per poezi moj Razz queen king


hehe sekret Very Happy


hajt se pa ta tham te veshiii Idea (e pata nqep pa mas i thuj kujt ok rrushiii bardheee ) se te bej te ziii Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ti muuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hahaha Enderoje ta besh ate gje
Y Bone tiiiiiiiiiiiiiiiiiii:P
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Wed Nov 15, 2006 1:39 pm

(Kete ma kishin derguar... dhe doja ta ndaja me ju se eshte shume e bukur, keshtu mendoj une) Very Happy

FIRST ONE

You were the first person to open my heart,

you were the first person to look into my real life,

you were the first person to make my lips shaking,

and for all these reasons my love should not be mistaken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Wed Nov 15, 2006 1:43 pm

(edhe pse nuk e kam mar te drejten e autorit per kete poezi, kam deshire ta ndaj me ju sepse me ka pelqyer jasht mase dhe se eshte plot plot kuptim dhe hidherim gjithashtu... mp me if i should take it off sweetie! se harrova tju them qe kete e kemi mikun e forumit...)

"To My Uncle"

A man with a family
who loved him so much,
and so many friends
whose lifes he has tuached.
A man with so many Qualities
too many to list,
he will always be remembered
he will always be missed.
A man fill with love
and most of all laughter,
our memories live on
now and even after.
A man who would give up
anything he had to give unto others
in life made him glad.
A man with such values
as honer and love
will be watching and guiding
us all from above.

Kjo poezi eshte shkruar nga i madhi GLADIOATOR... Korrik 2006


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri Nov 17, 2006 12:29 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Wed Nov 15, 2006 1:47 pm

(edhe nje tjeter qe dua ta ndaj me ju ketu ne forum...)

"Missing you as days go by"

No words I write can ever say
How much I miss you every day.
As time goes by, the loneliness grows;
How I miss you, nobody knows!

I think of you in silence,
I often speak your name,
But all I have are memories
And photos in a frame.

No one knows my sorrow,
No one sees me weep,
But the love I have for you
Is in my heart to keep.

I've never stopped loving you
I'm sure I never will;
Deep inside my heart,
You are with me still.

There is a place in my heart
That no one else can fill;
I love you so, dad,
And I always will.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Wed Nov 15, 2006 2:37 pm

WoooooooooW Melka
Shume te bukura poezite
Nice Razz

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Wed Nov 15, 2006 8:06 pm

* MeLkA * shkruajti:
(edhe pse nuk e kam mar te drejten e autorit per kete poezi, kam deshire ta ndaj me ju sepse me ka pelqyer jasht mase dhe se eshte plot plot kuptim dhe hidherim gjithashtu... mp me if i should take it off sweetie! se harrova tju them qe kete e kemi mikun e forumit...)

"To My Uncle"

A man with a family
who loved him so much,
and so many friends
whose lifes he has tuached.
A man with so many Qualities
too many to list,
he will always be remembered
he will always be missed.
A man fill with love
and most of all laughter,
our memories live on
now and even after.
A man who would give up
anything he had to give unto others
in life made him glad.
A man with such values
as honer and love
will be watching and guiding
us all from above.


Melka, ke $10,000 gjobe lol! lol!, se nuk e ke shkrujt ne fund Refrence: "_Gladiator_" month, date, year Smile

Bej shaka se do e kisha shkruajtur vete keto dite Wink ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Thu Nov 16, 2006 4:55 am

Glado e paske doren e rende ne gjoba ti mooooo
Lene mo se na i tremben me gjoben edhe nuk shkruan perseri lol!

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Thu Nov 16, 2006 5:21 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
Glado e paske doren e rende ne gjoba ti mooooo
Lene mo se na i tremben me gjoben edhe nuk shkruan perseri lol!

hahaha Albo, po e filloj me gjoben me te rend , nese ka mire nese ska filloj e ja uli, $9,000, $8, 000, $7, 000 ..... minimumi $5,000 qe ti kem heq shperblimet lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   Sat Dec 02, 2006 12:03 pm

kur them un kjo americane makes me horny. jo thoni pastaj ncnc Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Shkruani Poezite qe ju pelqejne me shume"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Poezi-
Kėrce tek: