www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lojra

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sat Nov 11, 2006 6:22 pm

hahaha po Gladoo tamom ashtu i bi lal i blen sa frengu pulen e i shet sa per te pas i 10ce ne xhep Razz Po i mbaj i her un se nuk me kane ngrene vendin jo si ti shes si jo prap me humje dal lol!
Pa le po ke fillu je bere dhe tregetar hahaha mos shit embelsira se i blen Melka dhe na shton ne peshe Razz meremi dhe ate ne pastaj Razz apo jo moj Meliii Very Happy


Zemer.. (tee cilter dhe te paster..) Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Nov 12, 2006 9:51 am

* MeLkA * shkruajti:
_Gladiator_ shkruajti:


o meli, mos ha shume embelsira se dobsohesh lol!

Heres tjeter atje tek PIER-i po ste bleva une ty vetem carrot cake edhe candy canes po po mos me thencin me MELKA KARAMELKA... Do te bej qe te pish 3 gallon me uje.. more vesh? Mora thuaj Razz Very Happy

RrogoZ (hahaha Razz )


hahah Meli, how about cheese cake? se carrot cake sme pelqen dhe aq. " 3 gallon me uje" e paske ndermend me me heth nga PIER-i posht me duket Laughing Laughing , apo te mor bidonin bosh me vete une? Laughing Edhe shife mire lojen se mbaroj me R jo me Rr se e kemi sipas alfabetit shqip Laughing Smile


Tironce, kam pas shit akullore qe kur isha 12 vjec, kur vinte ndonje goce e bukur ja jepja akulloren pa leke ( free ) lol! Me e forta ishte kur me therrisnin ca kalamaja o xhaxhi, qe 12 vjec u bona xhaxhi lol!


Roje...... ( ai qe rri pa gjume ter naten Smile )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Nov 12, 2006 10:17 am

ex-boyfriend hehe Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Nov 12, 2006 7:52 pm

Po ta falim se je amerikane ti....

Dardha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Nov 12, 2006 9:29 pm

* MeLkA * shkruajti:
Po ta falim se je amerikane ti....

Dardha


hahahaha lol! lol!
Gladooo sa punetor qe je ti, papapa qe ne moshen 12 vjec e ke fillu karjeren ee hahaha (shaka) lol

americonee e kemi me fjale shqip moj e uruar lol!


aftesi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Nov 13, 2006 5:27 am

Aman re cfare loje eshte kjo
Se kam hap shume here kete teme po as qe e kam kuptuar cfare loje eshte
Ka ndonje zemer mire te ma shpjegoj per cfare behet fjale Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Nov 13, 2006 11:15 am

Tironce_Vogel shkruajti:
* MeLkA * shkruajti:
Po ta falim se je amerikane ti....

Dardha


hahahaha lol! lol!
Gladooo sa punetor qe je ti, papapa qe ne moshen 12 vjec e ke fillu karjeren ee hahaha (shaka) lol

americonee e kemi me fjale shqip moj e uruar lol!


aftesi...


hahahaha tironce e kam pas enderr qe i vogel qe kur te behem 12 vjec te shes akullore gocave lol! . Kur isha ne shqiperi vitin e kalu, po kaloja aty afer ku kam pas dyqanin edhe nja 2 cuna 16-17 vjec te lagjes me mbanin mend qe kam pas shit akullore, emrin sma mbanin mend vetem i degjova kur than eeeee ku cuni qe ka pas shit akullore Laughing Laughing , Mu duke vetja i famshem per momentin lol! lol!


ALB_MaGjI, mos u bo katunar dhe ti tani lol! (shaka lal) kjo loja eshte e thjesht fare njeri thot i fjal dhe tjetri ne vashdim thot i fjal tjeter por qe te filloje me shkronjen e fundit te fjales se pare Smile ok lal?

Ironi.. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Nov 13, 2006 1:36 pm

Glado thnx lale lol!
Interesant Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Nov 13, 2006 1:41 pm

_Gladiator_ shkruajti:
Tironce_Vogel shkruajti:
* MeLkA * shkruajti:
Po ta falim se je amerikane ti....

Dardha


hahahaha lol! lol!
Gladooo sa punetor qe je ti, papapa qe ne moshen 12 vjec e ke fillu karjeren ee hahaha (shaka) lol

americonee e kemi me fjale shqip moj e uruar lol!


aftesi...
ALB_MaGjI, mos u bo katunar dhe ti tani lol! (shaka lal) kjo loja eshte e thjesht fare njeri thot i fjal dhe tjetri ne vashdim thot i fjal tjeter por qe te filloje me shkronjen e fundit te fjales se pare Smile ok lal?

Ironi.. Smilehehe sorry mar se kam dit do ta kem parasysh per her tjeter Wink

ncncncnc pse mar ca kan katunaret une per vetin katunare jam


papapapa rracistiiiiiiiii Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Nov 13, 2006 1:52 pm

Edhe une katunar jam nga Korca Razz
Glado qenke racist i madh ti mo
hahahahahahahaha
Amerikane mos u merzit ti lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Nov 13, 2006 5:44 pm

hahahaha Glado, po te pakten te mbanin mend cunat e vegjel, po ato gocat qe u kishe dhen akullore free te mbain mend Question Razz loool sikur te te mbanin mend dhe ato sa i famshem do te te dukej vetja, vip fare lol! lol!

traktor.. (me 4 rrota hahaha)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Nov 13, 2006 5:50 pm

Rruge
(nga ato me gropa shume )lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Nov 13, 2006 6:36 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
Edhe une katunar jam nga Korca Razz
Glado qenke racist i madh ti mo
hahahahahahahaha
Amerikane mos u merzit ti lol!JA MAR SKAM PSE KATUNARE JAM EDHE SME VJEN MARRE HIQ Wink cheers
NUK KAM ULJE SE JAM KATUNARE NE AS NJE MNYR PAVARSISHT SE QA MENDOJNE TJERT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Nov 14, 2006 4:58 am

Ok Katunare edhe une Katunar Korcar jam Razz
Epra e kuptuam qe je katunare por e shef Gladon spo shkrun me i ka ik goja fare hahahhahaa lol!
Ender Smile.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Nov 14, 2006 10:42 am

ALB_MaGjI shkruajti:
Ok Katunare edhe une Katunar Korcar jam Razz
Epra e kuptuam qe je katunare por e shef Gladon spo shkrun me i ka ik goja fare hahahhahaa lol!
Ender Smile.............


hahahaha , "i ka ik goja fare". ALB_MaGjI, ka ngel si shprehje lal ajo qe thash une, mos u bo katunar lol, mire ti qe e kuptove po ajo amerikanja na u ofendu si duket Crying or Very sad . Amerikane, eshte thjesht shprehje e vjeter mos u ofendo se katunar jemi te gjithe ne Smile .

Tironce_Vogel, ato gocat qe ju kam pas thon akullore free nuk me mbanin mend fare, si duket e kan pas mendjen vetem tek akulloret lol! , ec ske cfar te besh, te pakten kam bo sevap siq thon te vjetrit Laughing Laughing

Ritem.. ( ritem muzike Smile)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Nov 14, 2006 12:46 pm

Aman re katunar Glado Razz varet nga njeriu nese mban shaka po ec mer lal se i iken inati asaj
Motor (honda 250 cc)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Nov 14, 2006 12:55 pm

hahaha Alboo beji nje xhiro me motor asaj qe ti dale inoti se kshu ehe ska per ti dale Razz apo jo Nora Razz (shaka se mos e mer me te vertet se s'ri te mirem me ty un, s'kam as motor Razz )

Glado per ate fjalen qe ke vene aty "Ritem" kur e lexova ne fillim thash na re Glado ku do vesh qe te ritesh akoma Razz po pastaj e lexova qe e kishe per ritem muzike lol! lol!

Po Melka me shakate e saj ku ka humbur??

rivalitet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Nov 14, 2006 1:00 pm

hahahaha Tironce ja bej une nje xhiro asaj
Do i tregoj Korcen se sa te bukur e kemi
Televizor (pa ngjyra )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Nov 14, 2006 5:41 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol!


JAJA NUK JAM OFENDUA NE AS NJE MENYR Laughing
NUK MBAJ INAD ME KEND UNE JO MAR PIPS queen Wink

KORCA E DI MAR RRUSHI BARDHEEEE SE ESHT E BUKUR SKE PSE ME BAN XHIROOO

TIRONCEEEEE JAJA MAS KI MERAK SE DI EDHE UNE TE BEJ EDHE TE MARR SHAKA Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Nov 14, 2006 5:47 pm

Amerikane rushi jeshil nje xhiro sa per te ta kujtuar e lal
Shpresoj te na besh ndonje vizite ketu ne Korce ok Wink
Per lojen nuk the asnje fjale skagje them une per ty
Top... clown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Nov 16, 2006 5:11 pm

politike ... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Nov 16, 2006 5:16 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
politike ... Wink

urraaaaa na qenka hap loja mo.

Si duket kishim harru pa pagu dritat lol! lol!

Tironce, amon se na mbyti kjo politika e sotme lol!

Emergjensi ( 911) lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Nov 16, 2006 5:22 pm

_Gladiator_ shkruajti:
Tironce_Vogel shkruajti:
politike ... Wink
urraaaaa na qenka hap loja mo.

Glado e hapa une pa te qe per kta pfff as skidhe per tu hap Razz Razz
Mua sme pelqen politika e tepert lol! lol!

imagjinate... (endra me sy hap Razz )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Nov 16, 2006 5:45 pm

Tironce ke len faturat pa pagu ti e lal qe spunonte heheheh;)
Emocion (dashurie)Sad Crying or Very sad

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Nov 17, 2006 3:44 pm

nder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Nov 17, 2006 4:22 pm

Alb_Magji pse kshu mer lal, kane mbaru fjalet me e (me kacurela ke balli) imagjinate mbaron me e... lol! lol! ska gke lal te falet Wink kisss ke faqa Sad


rubrika...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sat Nov 18, 2006 6:18 pm

hehe amerikane ExclamationRazz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Nov 19, 2006 7:02 am

E-mail

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Nov 20, 2006 2:56 pm

leter ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Nov 21, 2006 4:24 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
Alb_Magji pse kshu mer lal, kane mbaru fjalet me e (me kacurela ke balli) imagjinate mbaron me e... lol! lol! ska gke lal te falet Wink kisss ke faqa Sad


rubrika...
Lapsus i imi sorry Embarassed Kiss Tironce ke ............ faqia eee heeee
Raki...........(sa me pelqen Razz)

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Nov 21, 2006 8:43 pm

Alboo qeke pijanec Razz Razz kisss back ke faqa lal

iriq Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Wed Nov 22, 2006 6:03 am

thnx Tironce kiss ne buska ateher (te shikoj do e besh back puthjen Smile )
Qender lol!

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
50Cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 22/11/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Wed Nov 22, 2006 7:16 am

po luj dhe un ketu Laughing
RIVAL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Nov 27, 2006 12:29 pm

LoooL

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Nov 28, 2006 11:47 am

Leviz

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Dec 01, 2006 8:22 pm

Zemer... (e brengosur, por jo e imja)lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sat Dec 02, 2006 6:33 am

Hmmmmmm me shkronjen R .......
Rip (pantallonash qe tju futem vap e vap Very Happy lol! )

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
50Cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 22/11/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sat Dec 02, 2006 6:38 am

hmmmmmmmm me P
PATRIOT(ore patriot pse kaq nevrik ti?)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Dec 04, 2006 8:10 am

me T

Tritol (me ja dhene [Master] se po na leka per ca dite pa forum Smile )

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Dec 04, 2006 6:58 pm

uee ue ca behet ketej ere. skemi mar vesh gje ncncn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Dec 07, 2006 2:57 pm

hmmmmmmm Razz * L*

lepirse Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sat Dec 09, 2006 6:19 am

Elbasan

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Dec 15, 2006 2:00 am

Un si Admin qe jam ketu nuk e kuptoj si ka mundesi nuk mund te shkruni ne kete tek mu me ben dhe mund te shkruaj ndoshta eshte qe ka kaluar limitin e postimeve 99 eshte limiti i postimeve ne cdo tem kesaj i kam ngritur limitin ne 250 se di tani po do shikoj perseri cfare mund te bej

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Dec 17, 2006 11:38 pm

ndergjegje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Dec 18, 2006 6:52 am

Prap me E
Ok Elefant Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Dec 22, 2006 4:01 pm

tritol.. hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sat Dec 23, 2006 2:51 am

Lojra Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sat Jan 06, 2007 10:48 pm

arushi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Jan 07, 2007 6:24 am

Inter Wink lol! lol! lol! lol!

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Jan 09, 2007 9:09 pm

romanticitet.... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lojra   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lojra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Humor-
Kėrce tek: