www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lojra

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Lojra   Mon Sep 25, 2006 11:59 pm

Ktu mund te luajm lojen e famshme qe te gjithe e dime pak a shum. Do te thuhet nje fjale dhe me shkronjen qe mbaron fjala, personi qe vjen me vone do te thoje nje fjale tjeter e keshtu me rradhe..

P.sh un them [b]atdhe
, tjetri me pas do thoje ekonomi dhe me pas dikush tjetermund te thoje intelektual etj...

regullat: jo fjale fyese dhe sharje, perdorni vetem fjale shqip ju lutem Very Happy

Shpresoj qe te argetohemi sa do pak...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Sep 26, 2006 12:03 am

po e filloj un Very Happy

antike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Sep 26, 2006 9:48 pm

asnje nuk dika te luaje Exclamation Razz lol se keni lujt ndonje here kte loje apo si e keni hallin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Oct 16, 2006 11:59 am

Energji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Wed Oct 18, 2006 9:27 pm

Internet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Wed Oct 18, 2006 9:31 pm

Amon mo ku i gjeni keto lojra pa kuptim lol?

kush din te luaje domina ketu? ta ndryshojm i cik se do jet me mire

hajde pra po ja nisi una


si ne fillim dobje 6sht ose (6/6) dhe vashdoni me rralle, nese nuk e dini si loje hapni syte e mesojeni Smile ok, ather ..... ohhh harrova vetem kater vetu luajn edhe nese vendos njeri nje domina tjetri nuk mund te perserisi me te njejten domina ok, cesili ka 7 domina, tani mua me ngelen 6 se nje e vura tani (6/6).

6/6...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Wed Oct 18, 2006 9:39 pm

qenkemi 4 veta , Tironce_vogel, Melka, Just_Friends, edhe una ju te tjerve sorry Crying or Very sad. Just_friends si cun si je je me mua, cunat kunder gocave Smile, luaj mire ere se o turp me na rrah ata lol.

ather... mbas meje rrallen e ka Tirance_vogel ose Melka, pastaj vjen Just_Friends e keshtu me rrall, mos boni hile ok lol ...

6/6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Oct 19, 2006 9:17 am

Ku di une me lujt domino...

Vetem spathi di une hahaha Very Happy

Po e ve nje 6/5 une cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Oct 19, 2006 9:28 am

Melka shkruajti:
Ku di une me lujt domino...

Vetem spathi di une hahaha Very Happy

Po e ve nje 6/5 une cheers


hahah din ti din, ok loja vashdon.... rathen e ka Just_Friends Smile


6/6-6/5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Oct 19, 2006 9:50 am

yyy sa te vij ai...

merre ti n'dor tani, hajt..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Thu Oct 19, 2006 4:33 pm

hahah din ti din, ok loja vashdon.... rathen e ka Just_Friends Smile


6/6-6/5-5/2, Cool

Hajde cfare dore paske kete radhe domino do e bej hajde kush e ka radhen Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Oct 20, 2006 1:05 pm6/6 - 6/5 - 5/2 - 2/4 nga une...

(hahaha te shohim tani se si do funksionoi kjo loja Razz)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Oct 20, 2006 9:39 pm

* MeLkA * shkruajti:


6/6 - 6/5 - 5/2 - 2/4 nga une...

(hahaha te shohim tani se si do funksionoi kjo loja Razz)

oh me kete foto qe ke vu ti te ikona na e more mendjen lol, kemi me humb me siguri Very Happy 4/6 una... domethan eshte 4 ne te dyja anet, po munduhem ta mbyll se kam pak pike lol!


4/6-6/6-6/5-5/2-2/4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sat Oct 21, 2006 8:47 pm

Just_Friends shkruajti:
Internet

teknologji Very Happy


gladiator qeke rremujaxhi ti re Razz po nje gje te dish se ne gocat do tju rafim me domino Very Happy o mi melka si thu ti.. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Oct 22, 2006 8:47 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
Just_Friends shkruajti:
Internet

teknologji Very Happy


gladiator qeke rremujaxhi ti re Razz po nje gje te dish se ne gocat do tju rafim me domino Very Happy o mi melka si thu ti.. Very Happy

hahah pse tani ti. nejse ta prisha lojen tende e ktheva ne domina duke mendu se do te te pelqeje dhe ty po paskem qene gabim lol. tani po e kthej ne shah lol! heh kush di shah ketu?, bej shaka se sja prish me tironces una, back to the game..... (ohh te loja e dominave e mbylla kater/kater, vitom ne cunat se patem me pak pike lol!

teknologji...


Irak.... Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Oct 23, 2006 5:08 pm

ska gje se mund te luhen te gjitha lojat ktu se kot nuk eshte tema e lojes Very Happy

gladiator jo re pse genjen ku ke bo domino ti Razz shif se ke dhe 3 gure aty posht, lol. po e hudh un kte dyshin e fundit qe me ka ngel... ajdee domino me dopjo dysh Smile fitun gocat. oleee olee oleee

gladiatori po u lodhe me domino ti lal ska gje, nuk te ve faj e ke ngaqe humbe Razz Razz eja lujm shah se po ste rava dhe me kte jole :p hahah lol!kryeqytet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Oct 23, 2006 8:55 pm

hahah domina me dobje dysh thot, shife mire se ishte kater/kater ne te dyja anet lol, apo i mbledhe bashke 2+2=4 lol. Kontrollo cheers po sme gjete gure ke gjob 50 pike Very Happy

Sa per shah kom frik se te kap MAT se kisha lujt lol!

kryeqytet..


Tirana lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Oct 24, 2006 12:22 am

Gladiatori hehehe te gjeta 3 gure yllo, ke do mashtrosh ti apo meqe jemi goca ne do te na bosh me hile ee, ajdee po ne kujt tja bojm me hile jo te na i bojn Razz

sa per shah, un kam lujt shume me perpara, kam nja 1 vit e 1/2 qe nuk kam lojt po mendoj se te kap mat edhe pse kam kohe qe nuk luj Razz
loool


aventura,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Oct 24, 2006 10:39 am

Tironce_Vogel shkruajti:
Gladiatori hehehe te gjeta 3 gure yllo, ke do mashtrosh ti apo meqe jemi goca ne do te na bosh me hile ee, ajdee po ne kujt tja bojm me hile jo te na i bojn Razz

sa per shah, un kam lujt shume me perpara, kam nja 1 vit e 1/2 qe nuk kam lojt po mendoj se te kap mat edhe pse kam kohe qe nuk luj Razz
loool


aventura,


Nuk ke gjet gje joo, se i mqefa ne goje e padashje i gelltita lol! , paskan qene gure te rend me duket se po me themb barku Very Happy , (dobje 5, dobje 4 dobje 3, ). Kur isha i vogel keshtu ja beja , si duket me paska ngel fiksim loool

Me mire te kishim luajt shah se ne shah nuk hahen guret lol!

Art...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Oct 24, 2006 4:31 pm

[quote="_Gladiator_"]
Tironce_Vogel shkruajti:

Nuk ke gjet gje joo, se i mqefa ne goje e padashje i gelltita lol! , paskan qene gure te rend me duket se po me themb barku Very Happy , (dobje 5, dobje 4 dobje 3, ). Kur isha i vogel keshtu ja beja , si duket me paska ngel fiksim loool

Me mire te kishim luajt shah se ne shah nuk hahen guret lol!

Art...


lool po re po pa nuk hahen, ti qe ja ke marre doren nuk e ke problem jo, tani kam frike se mos me hash dhe mu.
Kurse un kur isha e vogel i fshija guret e dominos ke xhepi Smile dhe kur luja me vllain gjithmone un fitoja se ja bojsha me hile hahah dhe kur maronte loja, ai se kishte mendjen un i nxirja dominot nga xhepi vogel, ai sme shifte fare se nuk i shkonte menja se e kishte motren mashtruse te vogel haha Razz Razz lol! lol!

trokas...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Oct 24, 2006 10:03 pm
hahah po qe se do luajm dihet se ne shah queen hahet e para lool, se po hengre ate e ke fitu lojen, keshtu qe ke te drejt qe ke frik lol! .

Une kur luaja domina dhe kur kisha gur ne goje, lojen tjeter ne vend te merrja 7 gure merja 6 Very Happy + 1 qe kisha ne goj=7 Smile . Me e forta ishte se gurin qe kisha ne goje e nxjerrja vetem nese nuk kisha fare, keshtu qe ose beja domina me 6 gure ose kur benin te tjeret me kapshin pak pike ne dore Very Happy

sofer...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Wed Oct 25, 2006 8:47 am

hahaha, une gjej fjalen une... duhet me lexu gjithe keto qe keni shkrujt ju...

DO LOZIM APO SI E KENI HALLIN JU? Razz
Ju burrelsat vetem ket dini me bo, rremuje... Twisted Evil

Rrugica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Wed Oct 25, 2006 10:05 am

* MeLkA * shkruajti:
hahaha, une gjej fjalen une... duhet me lexu gjithe keto qe keni shkrujt ju...

DO LOZIM APO SI E KENI HALLIN JU? Razz
Ju burrelsat vetem ket dini me bo, rremuje... Twisted Evil

Rrugica

Me verte jam burrrrels ama rremuje nuk bej Very Happy Ne po rikujtonim mashtrimet e lojrave qe benim kur ishim te vegjel, apo jo Tironce_Vogel?

Po kur i bjej pershkurt si ti te gjitha fjalet siper te duken rremuje se nuk i lexove fare Razz , je bo dembele kohet e fundit Very Happy .
hahahah tani me bone me bo rremuje me verte.

hajde luajm praa... na nje ...

Amareta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Wed Oct 25, 2006 12:03 pm

Tia bejme qejfin Tironces e ta vazhdojme lojen tamam...

Amerika (qe mos qofte kurre)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Wed Oct 25, 2006 6:17 pm

hahahahahhahahahah sa kam qesh!! flm melka qe ma bon qefin po pse jo mi nje tironce te vogel keni ktu Razz apo jo gladiatori Wink

Ambjent.. (i kendshem qeka ktu) Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Wed Oct 25, 2006 7:44 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
hahahahahhahahahah sa kam qesh!! flm melka qe ma bon qefin po pse jo mi nje tironce te vogel keni ktu Razz apo jo gladiatori Wink

Ambjent.. (i kendshem qeka ktu) Razz

hahaha Nje te Vogel e nje te Madhe ka ketu:D.

Melka, po te jem un ne pushtet do ta kisha hequr pashaporten Amerikane qe te kan than, vetem me kete shprehje qe the (qe mos qofte kurre) lol!
ahhh si jemi ne shqipetaret, nuk na meret vesht se cfar duam ne jete, kur ishim te vegjel kur ja degjonim emrin Amerikes thonim wawww si Amerikaaaa skaaa, kurse tani themi mos qoft kurre Very Happy

Tasqebab... ( heh ju ka more uria juve?)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Oct 29, 2006 10:54 am

hehehe pse te mos ja degjojme emrin Amerikes... !! Atyre qe nuk u pelqen e kane rrugen e hap te ikin, apo jo Gladiatori Razz na ka marr malli per Shqiperine prandaj themi qe mos "qofte A."


brishte (e me kacurela ke balli)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Oct 29, 2006 1:51 pm

ėndėrr

Eee Shurupi... america kot fare... ate e kam ne xhep une, po shqiptare kam per te mbet... mos fol kot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Oct 29, 2006 10:38 pm

Tironce_Vogel, lene ca thot Melka se edhe asaj i pelqen po e merr malli per shqiperin me shume se ne prandaj lol.

Mos ti pelqente nuk e merrte kot pashaporten Ameikane, megjithse nuk i dihet ndoshta e ka more me mendim se kur te shkoje ne shqiperi do gjeje ndonje cun te mire atje, pashaporten e ka keshtu qe e merr me vete kur te kthehet Very Happy Very Happy . Apo e kam gabim Meli? lol

Meli, kom harru me te thene. Nga te gjitha ato te mira qe ka pashaporta Amerikane ka edhe te keqija. Nje nga keto eshte se nese duan ushtar/e per ne Irak jeni te paret ne list se e keni me detyrim Very Happy Very Happy .
Kurse kur te vijn te une i nxerr ate pashaporten me shqiponje dhe i them sorry i need a viza to go there lol! lol!

ku e lam kete lojen ne tani? Very Happy se ju keni mor mungesa kohet e fundit lol prandaj fola kaq shume une, shpjegova mesimet e kaluara Very Happy Very Happy .

rrimorke.. ( rrimorke makinash, apo se perdorni kete fjal ju? lol)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Oct 30, 2006 1:15 pm

ehhh ate pasaporten ne xhep e kemi ne, te keqe sna ka ber jo as buken nuk na e ka ngrene lol Razz po aty tek ajo e irakut na i ka ....hehehe nuk eshte e lehte te kesh pasaporte amerikone ke xhepi vogel Very Happy Razz nese lol!

nje pytje per fjalen rrimorke mbaron me e apo me e me kacurela? kur e them une i bi me e me kacurela kshu qe po them engjell une.. nqs nuk eshte ashtu me thoni Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Mon Oct 30, 2006 1:24 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
ehhh ate pasaporten ne xhep e kemi ne, te keqe sna ka ber jo as buken nuk na e ka ngrene lol Razz po aty tek ajo e irakut na i ka ....hehehe nuk eshte e lehte te kesh pasaporte amerikone ke xhepi vogel Very Happy Razz nese lol!

nje pytje per fjalen rrimorke mbaron me e apo me e me kacurela? kur e them une i bi me e me kacurela kshu qe po them engjell une.. nqs nuk eshte ashtu me thoni Very Happy

e paske dhe ti heh, si duket keto Amerikant nuk na duan ne burrelsave se me qen ma kishin thon edhe mua lol, rrimorke me e , ne rregull je ti

llogaritar....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Nov 02, 2006 7:17 am

_Gladiator_ shkruajti:


Mos ti pelqente nuk e merrte kot pashaporten Ameikane, megjithse nuk i dihet ndoshta e ka more me mendim se kur te shkoje ne shqiperi do gjeje ndonje cun te mire atje, pashaporten e ka keshtu qe e merr me vete kur te kthehet Very Happy Very Happy . Apo e kam gabim Meli? lol

O Cun i keq... ske ngrene mengjes mire sot me duket... E di cfare... ma puth icik Brine edhe me trego ndonje fotografi ti, se kto punet e tjera i rregulloj vete une Razz

_Gladiator_ shkruajti:
rrimorke me e , ne rregull je ti

llogaritar....

Mba ate "burrelin" ne zemer, mos me fol mua si korcar Razz

Realiteti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Nov 03, 2006 1:02 pm

Very Happy kalamajaaaa ca po boni ju Razz Gladiatori, cka kjo Melka me ty lal qe ste leka rehat eee? Razz eja te te them nje llaf ke veshi (kjo melka mduket cupke e mire mua po shttt mos trego) Razz edhe kshu qe thoni ju kjo arihet me pune .... hehehe ciao (jam pergjumsh me lejohet Smile )


intelektual..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Nov 03, 2006 9:02 pm

Tironce, na fal qe te futem ne mes te cdo muhabeti... po ai e ka fajin... Edhe mos folni shume nper vesh ju... se sna vjen mire ne...

Lulishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Nov 03, 2006 9:47 pm

hahahaha... Tironce_vogel, me kujtove jovanin te pallati 176, qe do se ai donte ti ndante Irenen dhe Sandrin jo ti bashkonte Very Happy . E mire eshte e mire, skom naj vretje lol.

Melka, une si burrelsat po flas, rrimorke me (e) ne fund doja te thoja Very Happy , se nuk ishte e sigurt tironcja e vogel se nese mbaron me (e) apo jo? Nuk ke faj se dhe vet kur e lexova me vone u dukte sikur e kam thon si korcaret se ato perdorin shume (e) ne sdo fund te fjales. Smile

Bria... e putha jo nje her por 100. Per fotot kam fillu ti shes me leke (si kartolina) lol! lol!, nese do, per ty si goce e mire qe je $5 each ( per te tjeret $10) Very Happy . Syte i ka si kjo bebushja ketu ne foto, po ashtu edhe faqet. Smile

ika tani se po me vjen Sleep ciaooo tuti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Nov 03, 2006 9:50 pm

a ju te hutoni fare, harrova me vashdu lojen lol! lol!

Ekonomi.. ( e kam lend mesimi ket simester lol)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sat Nov 04, 2006 8:40 am

_Gladiator_ shkruajti:
a ju te hutoni fare, harrova me vashdu lojen lol! lol!

Ekonomi.. ( e kam lend mesimi ket simester lol)

Gladiator hehe, mos je gje ne klasen time ti se dhe un kam Micro economy kte semester lool se mos je ti ai shqiptari ne fund te klases se te mbyta, eja ulu ktej nga fillimi se te mer msusi me sy te mire haahah (shaka) lool nese

lol! kur shkruajta me siper mu duk vetja si Vani tek pallati 176 dhe thash ta thoja po thash hec se ata qe e lexojn do e kuptojn lool, nuk dua te prish pune une, mos me keqkuptoni Very Happy perpiqem per te miren e popullit Wink Wink I love you

Melka ska gje moj se dhe un muhabet dua, jam si puna Vanit une por per te mire, se vanit nuk i eci e nisi per mire po i doli per keq Razz mua zakonisht me dalin per mire lol!

p.s. Gladiatori ato fotot me gjith kornize i ke $10 lol! Very Happy Razz

iriqi... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Nov 05, 2006 9:13 am

hahaha Tironce_Vogel, ne fund te klases do rri, se po u ula ne fillim do me therrasin shoket cun mamaje lol!. Kemi detyra kete jave mi? lol! nese kemi mi jep ti kopjoj i cik lol.

Sa per foton, po me bone detyrat do ti jap fotot me gjysem cmimi, nga $10 ne $5 Very Happy, pa kornize kuptohet lol!intelektual...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sun Nov 05, 2006 4:56 pm

hahahaha Gladiator detyra kemi lal, po jane shume mos i kopjo te gjitha se do lodhesh hahah dhe mjaft nejte ne fund eja nje rresht me afer te pakten loool

lol! sa per foton lere fare lal se po me morri malli me te pa po kthej i her koken mbrapa u pa puna, ti ske ndermend te vish me afer hahahah lol!

lepurushe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Tue Nov 07, 2006 9:20 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
hahahaha Gladiator detyra kemi lal, po jane shume mos i kopjo te gjitha se do lodhesh hahah dhe mjaft nejte ne fund eja nje rresht me afer te pakten loool

lol! sa per foton lere fare lal se po me morri malli me te pa po kthej i her koken mbrapa u pa puna, ti ske ndermend te vish me afer hahahah lol!

lepurushe


hahahahaha mendim i mire ky tironce po qe do se nuk e kisha per foton time lol! lol! . Fotoja ime kushton shumeeee loool, pastaj edhe po te kthesh koken mbrapa nuk do me shikosh mire se do e kem koken ulur tu kopju detyrat lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Wed Nov 08, 2006 2:54 pm

hahahaha po per ke foto e kishe Gladiatori, se un mendova se e kishe per foton tende lol! lol! dhe coje pak koken mos shkruj me kok ulur mbi tavoline se do qorrohesh lol! lol! degjo ktu Razz harrove te thuash fjalen e lojes lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Wed Nov 08, 2006 7:51 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
hahahaha po per ke foto e kishe Gladiatori, se un mendova se e kishe per foton tende lol! lol! dhe coje pak koken mos shkruj me kok ulur mbi tavoline se do qorrohesh lol! lol! degjo ktu Razz harrove te thuash fjalen e lojes lol! lol!


hahahaha e kisha me te shpejte prandaj harrova me vashdu lojen. nejse , sa per fotot e kishim per fotot e goces se vllait tim, because she is cute , there will be a $10 charge per each foto lol! . Tironce, u lodha tu kopju , mos e ke shkrimin me te mire se une ti? lol!

ekspozite..... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Nov 09, 2006 1:47 pm

Prap me ė me ra mua... Sad

Embeltore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Nov 09, 2006 2:45 pm

Gladiatori shkrimin e kam si ruaze une Razz te mer ne qafe Razz lol!

hahaha sa i ha embelsirat kjo Melka Razz

ekspozite...Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Thu Nov 09, 2006 5:29 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
Gladiatori shkrimin e kam si ruaze une Razz te mer ne qafe Razz lol!

hahaha sa i ha embelsirat kjo Melka Razz

ekspozite...Wink


haha tironce, deri tani isha tu kopju une tek ti tani po kopjon ti tek une lol! une sa thash ekspozite ti e kopjove Very Happy Very Happy .
Tironce, ruaje librin e micro.. se mund ta perdorish edhe per macro... nese nuk e ke thene akoma (save some money girl) keshtu ja kam be une Smile

o meli, mos ha shume embelsira se dobsohesh lol!

ekspreso... ( kafe ekspreso pini ju?) une jo per vete lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Nov 10, 2006 5:32 pm

hahaha Gladiatori un harrova qe e lexova aty se e kishe shkrojt ti, thash me vete ua si me erdhi ne mendje kjo fjale haha po dhe mire dhe une kur sdi ndonje pytje kopjoj nga shoqja qe kam ne krah lol!

librat i shes ket shkolla une lal gjithmone pasi mbaron semsetri, por kte here po i maj meqe qekan njesoj dhe per makro... thnx Glado qe me the se jane shum te shtrenjta, ti e di vet.


objekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Nov 10, 2006 6:23 pm

hehe

Razz TRADHTAREEEEEEEE Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Fri Nov 10, 2006 8:06 pm

emigrant... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sat Nov 11, 2006 8:53 am

Tironce_Vogel shkruajti:
emigrant... Very Happy

tironce, pyet te shkolla njeher se ndoshta perdorni liber tjeter per macro ju, e pastaj te ngel libri pa shit Laughing . Si eshte kjo puna e librave i blen mbi $100 e i shit $25-30, ksaj i thon Net Income $ -70 lol!

ku i gjeni keto fjal te bukura, tradhtare, emigrant.. Laughing


Tregtar... ( hajdeee akullore qumeshtoree, se u ftohen lol! )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Lojra   Sat Nov 11, 2006 3:13 pm

_Gladiator_ shkruajti:


o meli, mos ha shume embelsira se dobsohesh lol!

Heres tjeter atje tek PIER-i po ste bleva une ty vetem carrot cake edhe candy canes po po mos me thencin me MELKA KARAMELKA... Do te bej qe te pish 3 gallon me uje.. more vesh? Mora thuaj Razz Very Happy

RrogoZ (hahaha Razz )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lojra   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lojra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Humor-
Kėrce tek: