www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A do e linit shkollen e larte per nji djale/vajze?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: A do e linit shkollen e larte per nji djale/vajze?   Tue Sep 12, 2006 1:56 am

Idea Ndodh qe i dashuri/a nuk ka deshire qe tju leje te vazhdoni shkollen e larte, cili/a do te ishte veprimi juaj Question Do te rrinit me me kete djale/vajze Question Mendoni se ia vlen te besh nji skrifice te tille Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: A do e linit shkollen e larte per nji djale/vajze?   Wed Sep 13, 2006 8:53 pm

Mendoj se i dashuri/a qe e ndalon partnerin te shkoje ne shkolle eshte i pa shkolle per vete. sot shkolla ka shume rendesi dhe pa te nuk e siguron dot jeten. ata qe do e linin shkollen per dike do te mendoheshin mire para se ta mernin kte vendim. un per vete nuk e di se si do te reagoja sepse shkolla eshte gjithcka per mua Question Question pyetje pak me spec kjo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ina_uk

avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 35
Localisation : London
Emploi : Law student
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: A do e linit shkollen e larte per nji djale/vajze?   Thu Sep 14, 2006 1:09 am

Une mendoj se eshte e padrejte qe nje partner te ndaloj te dashurin/dashuren per te vazhduar studimet. Madje ai partner duhet te ndihet krenar qe ka perkrah nje person me ambicie dhe qellime ne jete.
Eshte me te vertet per te ardhur keq kur degjon per shume vajza qe e lene shkollen e larte vetem sepse i dashuri/fejuari/burri nuk i le te vazhdojne per shkak te xhelozise dhe fanatizmit te tyre prapanik. Kjo vjen edhe per faktin qe shume vajza shqiptare nuk kane pavaresine e tyre ekonomike dhe ndihen te zena ngushte kur partner i tyre u ve kusht: "Ose mua , ose shkollen."
SmileyCentral.com ...dhe beni mire tu pergjigjeni: "Shkollen plako!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: A do e linit shkollen e larte per nji djale/vajze?   Thu Sep 14, 2006 1:34 am

Pu sa te keqija jeni ber ju mi si ma lexoni mendjen dhe ju kete mendim qe keni then ju kam dhe un Razz santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: A do e linit shkollen e larte per nji djale/vajze?   Sun Dec 03, 2006 8:00 am

Un po jap nje mendim te thjeshte , them qe do te zgjidhja shkollen .
Kur dikush te thote me zgjedhje atehere ai nuk ka logjike dhe un nuk mund te kaloj jeten time me dike qe nuk ka logjike sepse po te lesh shkollen per shkak te ndonje kapricoje nuk do te ishte me vend sidomos edhe prej asaj qe tha ina_uk prej fanatizmit prej xhelozise etj. Edhe sikur ti te jesh i pasur qe nuk te duhet asgje tjeter te kerkosh nga jeta (vetem te perplasesh gishtat Laughing Laughing Laughing ) shkolla eshte e rendesishme per kedo .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do e linit shkollen e larte per nji djale/vajze?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A do e linit shkollen e larte per nji djale/vajze?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Mesazhe Dashurie-
Kėrce tek: