www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Perse djemte tradhetojne?? :(

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Perse djemte tradhetojne?? :(   Tue Sep 12, 2006 1:50 am

Mad Evil or Very Mad po e hap kete teme sepse jam shum kurioze te dij;"Perse djemte tradhetojne" JU lutem shkruani dicka djem e vajza te forumit Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Wed Sep 13, 2006 8:57 pm

ka cuna qe tradhetojne te dashuren apo te fejuaren, nusen e tyre sepse shikojne bukuri me teper tek nje femer tjeter, ka nga ata qe tradhetojne per hobi por nuk do te thote se nuk e duan te dashuren e tyre, ka dhe tradheti qe behen kur dashuria per te dashruen e tyre ka mbaruar. ata qe tradhetojne une mendoj se jane manjake. (me falni per shprehjen) jam kundra tradhetis!!! cunat do te shpjegonin me teper ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Thu Sep 14, 2006 1:46 am

Very Happy un per vete sjam Tradhtar Razz santa cheers geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Fri Sep 15, 2006 12:57 pm

Me peleu shume ajo qe ka shkrujtur Tironce_Vogel qe thote : ka nga ata qe tradhetojne per hobi por nuk do te thote se nuk e duan te dashuren e tyre Pikerisht keshtu me ka ndodhur mua Une e trathtova po jo se doja ! Ishte nje provokim qe me beri ajo vajza dhe une nuk i rrezistova dot por te nesermen ndihesha shume fajtor per ate ckisha ber edhe u ndava direkt Por kjo nuk ndikoj fare te mua per humbjen e dashurise qe kam per Anxhelen ! Perkundrazi me beri qe ta dua sa me shume edhe mos ta trathtoj me ! Edhe nej gje kisha mos beni kot ju vajzat sikur nuk ju shkon mendja te tradhtoni nje ndjal e Se ju jeni me te keqija se ne cunay Razz Nejse se bera roman me duket lol! Bye edhe kini pak me shume besim te cunat se nuk do ju dali keq cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Mon Sep 25, 2006 11:48 pm

hehehe Gocave jo se nuk ju shkon ne mendje (me thon te drejten tani Razz ) por nuk e bejne se mendojn me gjate se ju cunat. Ka goca qe dhe e bejne por gjithsesi rastet e gocave jane me te pakta Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Mon Oct 16, 2006 12:05 pm

iiii vetem cunat treadhetojne?

Si cunat dhe gocat tradhetojne... po u ka ngelur cunave kjo ne koke tani e nuk e ndryshojme dot... Persa i perket tradhetise ajo nuk eshte vetem se nuk ka me "magnet" midis nje cifti dhe duhet te kerkojme ne vend tjeter. Ne te shumten e rasteve tradhtija ndodh kur njeri ne nje lidhje kerkon per me mire, kerkon per ate qe mungon ne lidhjen e tyre... qe gje e gjen ne vend tjeter...

Prandaj, mbajini forte ata/ato qe keni me ato stilet tuaja nqs nuk doni qe ai/ajo te kerkoi ne vend tjeter... se gjera qe ndodhin keto... njerez jemi e kerkojme gjtihmon per me mire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Wed Oct 18, 2006 9:22 pm

Melka shkruajti:
iiii vetem cunat treadhetojne?

Si cunat dhe gocat tradhetojne... po u ka ngelur cunave kjo ne koke tani e nuk e ndryshojme dot... Persa i perket tradhetise ajo nuk eshte vetem se nuk ka me "magnet" midis nje cifti dhe duhet te kerkojme ne vend tjeter. Ne te shumten e rasteve tradhtija ndodh kur njeri ne nje lidhje kerkon per me mire, kerkon per ate qe mungon ne lidhjen e tyre... qe gje e gjen ne vend tjeter...

Prandaj, mbajini forte ata/ato qe keni me ato stilet tuaja nqs nuk doni qe ai/ajo te kerkoi ne vend tjeter... se gjera qe ndodhin keto... njerez jemi e kerkojme gjtihmon per me mire...

hahahahahahahaha lol! cme kenaqe mo aman une them se cunat tradhetojne se mbajne liste me sa kane shkuar Laughing Laughing kurse femrat tradhetojne se kerkojne te gjejne personin qe ekziston me shume Laughing Laughing Laughing lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Thu Oct 19, 2006 9:42 am

Melka shkruajti:
iiii vetem cunat treadhetojne?

Si cunat dhe gocat tradhetojne... po u ka ngelur cunave kjo ne koke tani e nuk e ndryshojme dot... Persa i perket tradhetise ajo nuk eshte vetem se nuk ka me "magnet" midis nje cifti dhe duhet te kerkojme ne vend tjeter. Ne te shumten e rasteve tradhtija ndodh kur njeri ne nje lidhje kerkon per me mire, kerkon per ate qe mungon ne lidhjen e tyre... qe gje e gjen ne vend tjeter...

Prandaj, mbajini forte ata/ato qe keni me ato stilet tuaja nqs nuk doni qe ai/ajo te kerkoi ne vend tjeter... se gjera qe ndodhin keto... njerez jemi e kerkojme gjtihmon per me mire...

"Prandaj, mbajini forte ata/ato qe keni" deri ketu me pelqeve me kete thenje, ama dashuria nuk ka stile lol! . "njerez jemi e kerkojme gjtihmon per me mire.." E mira nuk ka fund gezohu me ato qe ke se hataja e madhe te len pa gje thon te vjetrit edhe e kan gjet ket gje Smile.

ose ket tjetren "mos u bej tradhetor se pastaj do te bendohesh" lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Thu Oct 19, 2006 9:53 am

Skam tradhetuar ndonjehere... po kaq kam vene re deri tani... nqs e kam gabim dhe je ekspert ne kete gje... na thuaj ti ndonje gje Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Thu Oct 19, 2006 10:21 am

Melka shkruajti:
Skam tradhetuar ndonjehere... po kaq kam vene re deri tani... nqs e kam gabim dhe je ekspert ne kete gje... na thuaj ti ndonje gje Razz

Si idea ashtu siq thu ti eshte. Po mua sme pelqen kjo idea. Ne jete gjithmon per me shume duhet te kerkosh po jo te tradhetosh, per te gjetur me mire!

Pastaj nuk thash ke tradhetu ti joo se ti je to sweet to cheat Wink

ika tani se u bona ekspert me te vertet tani lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cannabis_sativaMale
Numri i postimeve : 8
Age : 34
Localisation : itali
Emploi : student
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Sat Oct 21, 2006 6:05 am

Une mendoj qe te gjithe jane te tunduar drejt tradhetimit si cunat si vajzat kush me shume e kush me pak,ceshtja per mendimin tim qendron te situata qe do krijohet pasi ka ndodhur,njeri trdheton po pasi i ka menduar dhe pasojat per mendimin tim,dhe pasi ka vendosur ja vlen barra qerane!Atehere e ben nje gje te tille dmth jane apo jo te gatshem te humbin ate qe kane! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Sat Nov 11, 2006 11:48 am

Crying or Very sad Crying or Very sad DJEMT TRADHTOJNE SHUMEEEEEEE SE JANE TE POSHTER EDHE MAJMUNAAAAAAAA (VEQ SE NUK HAJN BANANE WELL AT LEAST SOME OF THEM ) confused


Image Hosted by ImageShack.us

Sad No No Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Sat Nov 11, 2006 6:47 pm

hahahahaahahahahahaahahahahahahah americone_kiss pse ske ardh me pare mi se paske te forta ti hahaahahaha some of them thote ahahahah Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Sun Nov 12, 2006 1:27 am

Whattttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
DJEMT TRADHTOJNE SHUMEEEEEEE SE JANE TE POSHTER EDHE MAJMUNAAAAAAAA (VEQ SE NUK HAJN BANANE WELL AT LEAST SOME OF THEM

amerikane_kisss Flm po un sjam majmun dhe skam tradhtu ndonje her Very Happy Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Sun Nov 12, 2006 10:53 am

Tironce_Vogel shkruajti:
hahahahaahahahahahaahahahahahahah americone_kiss pse ske ardh me pare mi se paske te forta ti hahaahahaha some of them thote ahahahah Very Happyhehe Wink lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Sun Nov 12, 2006 10:57 am

[Master] shkruajti:
Whattttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
DJEMT TRADHTOJNE SHUMEEEEEEE SE JANE TE POSHTER EDHE MAJMUNAAAAAAAA (VEQ SE NUK HAJN BANANE WELL AT LEAST SOME OF THEM

amerikane_kisss Flm po un sjam majmun dhe skam tradhtu ndonje
her Very Happy Razz


hahaahahahaaaaaaa lol! lol! lol!


ssorrrrriiiiiiiii se kam me ty mar vllacko Wink ti je i mill krrrejt mar rrushiii yllll tokeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Fri Nov 17, 2006 3:51 pm

tradhetojne se jan shum cuna te keqij Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Sun Nov 19, 2006 5:30 am

Ju lutem tegjith Anetarve te forumit Kur te shkruni Postim Pershtatuni Titullit te temes Jo shkoni nga Leximi ne Gjeografi tema eshte "Perse djemte tradhetojne?? Sad"
Ne se Ju shkruni Postim me Jasht lidhjes me temen do te fshihet flm

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Mon Nov 20, 2006 10:03 am

ore kush tradheton ketu heh? lol! e shiko tgjithe cuna te mire jemi ketu.

Arsyja me e mire per te gjetur se pse cunat tradhetojn eshte ajo qe tha masters_babe. E njejta gje qe vlen edhe per Gocat (per ato qe tradhetojn) Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Mon Nov 20, 2006 11:50 am

dhe un jam cun i mil dhe nuk tlajtoj un e du babe time shummmmmmmmm dhe se tradhtoj kurr per jet muahhhhhhhhhhhhhhhh babe ime Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Tue Nov 28, 2006 6:45 am

Po e them edhe un nje mendim .

Un mendoj qe sa me fort te duash aq me pak mund te tradhetosh ndodhta aspak .
Por tradhtia eshtre ne cdo cep (gjithkund) keshtu qe ti nuk mundesh si te mos te tradhtosh kur ne shoqeri ke vetem njerez qe e kane mendjen vetem tek seksi (jo te gjithe normal vetem [Master] eshte Smile)))) nejse tallem). Nejse ka edhe tradheti qe kryhet edhe pa ndergjegjjen tende . Por tradhetia do te ekzistoje ne shum vende te shqiperise me gjithe keto femra te bukura qe kemi ne ketu Wink)) lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Anxhela

avatar

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/10/2006

MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   Tue Jan 16, 2007 12:53 pm

Per mendimin tim ndoshta disa cunat tradhetojn ateher kur harrojn se cfemer kan perkrah tyre,edhe pse nuk mund te ken nje te perkryer kan nje qe e do,dhe kjo esht me e rendesishmja, kjo qe ajo tjetra nuk e ka ...gjithsesi duhet punuar ne kete pik shum te dobet te cunave!!! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Perse djemte tradhetojne?? :(   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Perse djemte tradhetojne?? :(
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Mesazhe Dashurie-
Kėrce tek: