www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cudi ....... uaaaaaaa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Cudi ....... uaaaaaaa   Wed Aug 23, 2006 11:34 am

Alfabeti me i gjate eshte ai i kamboxhianeve me 72 germa.

-lumsi ne qe kemi 36 se do na e kishte mar shpirtin zysha fillores lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Wed Aug 23, 2006 11:34 am

Kali me i vogel ne bote ndodhet ne Argjentine dhe ai ka madhesine e nje pate dhe peshon 30 kg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Tue Aug 29, 2006 2:03 pm

ahahhahahahhah sa kot ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Tue Aug 29, 2006 3:32 pm

Kali me i vogel ne bote ndodhet ne Argjentine dhe ai ka madhesine e nje pate dhe peshon 30 kg


Tamom ja ke fut kot naqe hahahahahahahaha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Tue Aug 29, 2006 4:13 pm

Very Happy cherry Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[masters_babe]

[masters_babe]

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Sun Sep 03, 2006 1:35 pm

po ate macen me dy nocka e keni pare ? tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Fri Nov 10, 2006 6:16 pm

hahahahahhhaaaaaaaaa
masterooooooooooo ur a funny ni99a


pa ket e keni ditur eeeeeeeeeee
dy binjok qe kan lindur njesoj perveqqqqqq

prind te bardh (mami dhe babi)

binjokt te 2 djem ,,,por njari i zi zi zi si nataa tjeteri i bardh bardh bardh si bora cyclops

Te dy kane sy jeshileeeeeeeee

Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

Tironce_Vogel

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Fri Nov 10, 2006 8:19 pm

amerikane_kisss shkruajti:
hahahahahhhaaaaaaaaa
masterooooooooooo ur a funny ni99a

Question Question


hahahahahahahaahhahahhahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
_Gladiator_

_Gladiator_

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Sat Nov 11, 2006 9:46 am

amerikane_kisss shkruajti:
hahahahahhhaaaaaaaaa
masterooooooooooo ur a funny ni99a


pa ket e keni ditur eeeeeeeeeee
dy binjok qe kan lindur njesoj perveqqqqqq

prind te bardh (mami dhe babi)

binjokt te 2 djem ,,,por njari i zi zi zi si nataa tjeteri i bardh bardh bardh si bora cyclops

Te dy kane sy jeshileeeeeeeee

Question Question
hahahahahahahahaa, po komshiu i prinderve i bardh apo i zi ishte? lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Sat Nov 11, 2006 11:56 am

LOOOL JA MAR PA KAN BA TESTIN EDHE KAN KEN FMIT E TYNE ME TE VERTET NUK E KA TRADHTUA NUSJAAAAA JOOOOOO


SOO SADDD TE SHKON MENDJA FILL PER TE KEQ TY PAPAPA Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

E Lumtur

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Sat Nov 11, 2006 3:28 pm

Ja harrova emrin ketij qytetit po atje ky gjarpri ka gelltitur nje dele (shtatzan)... Atje prinderit i mbajne femijet nga prapa gjithmon sepse ka pasur 3 raste ku kta gjarprinj te medhenj kane kaperditur edhe femije...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
_Gladiator_

_Gladiator_

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Sun Nov 12, 2006 10:37 am

uaaaaa cfar gjarperi, ka me me dal ne enderr per zotin, ahh meli meli.
Ke fillu me lexu cdo gazet qe del ne shitje dhe ti lol!

amerikane, lene testin se e paska pagu doktorin qe ka bo tastin ajo me duket lol, ose ose kur ka lind i ka rreshkit njeri nga duart infimjeres dhi i ka ra ne ndonje puset te spitalit dhe kur ka dal ka dal i zi lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Sun Nov 12, 2006 10:42 am

_Gladiator_ shkruajti:
uaaaaa cfar gjarperi, ka me me dal ne enderr per zotin, ahh meli meli.
Ke fillu me lexu cdo gazet qe del ne shitje dhe ti lol!

amerikane, lene testin se e paska pagu doktorin qe ka bo tastin ajo me duket lol, ose ose kur ka lind i ka rreshkit njeri nga duart infimjeres dhi i ka ra ne ndonje puset te spitalit dhe kur ka dal ka dal i zi lol!lol! lol! lol! lol!

popo piks i ke ra
mas e dvet
e ke gjet itash
Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

ALB_MaGjI

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Sun Nov 12, 2006 1:46 pm

Po Po cudia nga bota
Amerikane mire thote Gladoja ai testi ka dal i manipuluar ose babai i binjakeve ka pat ndonje damar prej zezaku Razz

Sa per ty Meli kam nje pyetje:
Ajo delja shtatezen e lindi bebin e vet ne barkun e gjarprit apo abortoi confused ?? Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Sun Nov 12, 2006 6:54 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
Po Po cudia nga bota
Amerikane mire thote Gladoja ai testi ka dal i manipuluar ose babai i binjakeve ka pat ndonje damar prej zezaku Razz

Sa per ty Meli kam nje pyetje:
Ajo delja shtatezen e lindi bebin e vet ne barkun e gjarprit apo abortoi confused ?? Razz lol!

papapa sa mire e dini mar bravoooooo e ke gjet edhe ti Wink cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

ALB_MaGjI

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Mon Nov 13, 2006 5:09 am

Bingooooooooooooooo
Cfare fitova e Amerikane
Kishte cmim gjetja e saj apo jo ? Crying or Very sad What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Mon Nov 13, 2006 6:03 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
Bingooooooooooooooo
Cfare fitova e Amerikane
Kishte cmim gjetja e saj apo jo ? Crying or Very sad What a Face

po mar rrrushiiiiiii bardheeeeeeee Embarassed

noten dhjeteeeeeee meriton Wink Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

[masters_babe]

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   Fri Nov 17, 2006 3:36 pm

ua cme cuditet dhe ju :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
50Cent

50Cent

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 22/11/2006

MesazhTitulli: sa cudi   Wed Nov 22, 2006 6:48 am

Mesa duket era e meshkujve macho qe gjuajne pa problem ne vere, ka mbaruar. Nje studim i fundit ne Itali ka provuar se meshkujt e diteve tona kane turp dhe jane shume te ndrojtur nese vihen perballe seksit te kundert. 6 meshkuj ne 10 kane shume ndrojtje per tiu afruar nje femre ne plazh. Dhe per kete ata fajesojne femrat qe jane bere gjuetare te tmershme dhe mjaft indiferente karshi meshkujve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Malesori

Malesori

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: LooL   Mon Nov 27, 2006 8:44 am

Njeriu Me i Shkurte u Cilesua Amerikani 54 Vjec Qe Eshte vetem 87Cm mbi toke..!Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cudi ....... uaaaaaaa   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cudi ....... uaaaaaaa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: cudi nga bota-
Kėrce tek: