www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Njoftim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Njoftim   Wed Sep 06, 2006 5:39 am

Ju Lutemi Klikoni Ne Adresen Me poshte Qe te jeni dhe ju Ndihmues te mirbajtjes te faqes te internetit Radioshqip Mjafton Vetem te klikon ne Adresen me posht " BANKEURO"

http://www.bankaeuro.com/Radioshqip.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
THe_AnSwEr



Male
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Njoftim   Fri Sep 15, 2006 3:48 pm

ahahah Klikova tani sa euro do me japesh Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Njoftim   Tue Sep 26, 2006 12:02 am

100 here e kam kliku na mbyten pop ops lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Njoftim   Wed Sep 27, 2006 11:47 am

He mer se nuk te ben gje popup eshte vetem kliko ne ate foton bankaEuro dhe kaq mbydhe Razz


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Njoftim   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njoftim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Forumi-
Kėrce tek: