www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje per ata qe jane online

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Dec 10, 2006 6:09 am

Anėtarėt e regjistruar amerikane_kisss, Inter

Nje pershendetjese me ne fund ndodhemi edhe un edhe amerikane_kisss online Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Mon Dec 11, 2006 3:13 pm

Pershendes gjithe ata qe jane online edhe ata qe nuk jane
Jeni te gjithe shume te mire afro

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Mon Dec 11, 2006 3:14 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
Pershendes gjithe ata qe jane online edhe ata qe nuk jane
Jeni te gjithe shume te mire afro


perrrrrrrshendetjeeeeeeeee ALB_MaGjI kithzzzzzzzzzzzzzz rrushi bardheeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Mon Dec 11, 2006 3:18 pm

Flm Americone Sad Crying or Very sad Exclamation

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
new_entryNumri i postimeve : 2
Registration date : 09/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Thu Dec 14, 2006 2:12 am

amerikane_kisss shkruajti:
hmmmmmmmmmm

pershendes te gjitheeeeeeee ato si jane online scratch veten timeeeeeee se vetem une jam online lol! lol!


Razz Razz Razz


hahahhahhahahahahhaahhahahahah


po ti me gjtihmone veten tende pershende Razz:P
un pershedes kater cepet e murit se ketu nuk paska njeri Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
new_entryNumri i postimeve : 2
Registration date : 09/09/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Thu Dec 14, 2006 2:22 am

ueeeeee sa veta online paska ketu fryka era si fyshkellim :PP:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Fri Dec 15, 2006 1:05 pm

new_entry shkruajti:
amerikane_kisss shkruajti:

Razz Razz Razz


hahahhahhahahahahhaahhahahahah


po ti me gjtihmone veten tende pershende Razz:P
un pershedes kater cepet e murit se ketu nuk paska njeri Razz:P

hehe pa praa Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sat Dec 16, 2006 9:49 am

Ju pershendes te gjithe ju qe nuk doni qe te ju pershendesin dhe si pershendes fare ato qe duan qe te pershendeten Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Mon Dec 18, 2006 6:53 pm

Inter shkruajti:
Ju pershendes te gjithe ju qe nuk doni qe te ju pershendesin dhe si pershendes fare ato qe duan qe te pershendeten Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
o mo zot sa kam shequr hahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaa lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tungNumri i postimeve : 25
Registration date : 28/08/2006

MesazhTitulli: pershendetje   Mon Jan 01, 2007 6:49 pm

aman se keni harruar fare me te beni pershendetje ne rastin e vtit te ri,hajt ska gje se po ju bej une ,pershendes te gjith shoqerin e forumit te gjith pa prejashtim se me emra ska nevoj ju uroj nga zemra ime ky vit le te jet per ju viti i sukseseve dhe realizimeve tuaja shpirterore ,dhe te keni mbaresi dhe vetem mbaresi ne familjet tuaja harmonia dhe gezimi te mos ju mungoft me rrespekt te vevacant me pseodonimin tung . flower flower flower flower lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Mon Jan 08, 2007 5:43 am

Ajd Gjithsesi Qe Nuk Me Pershendeti Njeri Ju Pershendes Te Gjithve [Master] Tironce_Vogel The_AnSwEr Inter Edhe Te Tjeret Kush Eshte Online Jeni Njisha Te Gjith8) Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Tue Jan 09, 2007 9:07 pm

Pershendetje Klevis, dhe te gjith te tjereve se jeni shume ... peace out
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sat Jan 13, 2007 6:10 am

Ja nje pershendetje per kete dy kutu poshte

Anėtarėt e regjistruar [Klevis], Inter

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sat Jan 13, 2007 7:00 am

Inter pershendetje lale Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sat Jan 13, 2007 11:56 am

Pershendetje
Anėtarėt e regjistruar [Klevis], Inter, NIO
Edhe Ju Te Tjerve Qe Do Shifni Mesazhin Wink

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
AdiNumri i postimeve : 11
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sat Jan 13, 2007 1:32 pm

pershendes te gjithe antaret e forumit
pershendes te gjith ato qe jane online tani:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Jan 14, 2007 11:50 am

Nje pershendetje per keto tre qe jane nder me te miret e forumit Smile
Anėtarėt e regjistruar [Master], amerikane_kisss, Inter
Edhe [KleviS] po qe nuk ndodhet online tani , ka te tjere por po pritoj ti shkruaj Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Jan 14, 2007 11:54 am

Ja e plote eshte tani qe erdhi edhe ai poci Smile
4 pėrdorues online: 4 anėtarė 0 tė fshehur 0 vizitorė
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 13 mė Thu Jan 11, 2007 5:53 pm

Anėtarėt e regjistruar [Klevis], [Master], amerikane_kisss, Inter

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Jan 14, 2007 12:01 pm

Pershendes Inter Exclamation I love you Exclamation


kithhhhhhhhhhhhh ne lule te badhit Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Jan 14, 2007 12:03 pm

pershendessssssss
te gjith ata
buckurosha
edhe buckuroshet si jane

onlineeeeeee Wink

love <3 ya all Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Jan 14, 2007 12:10 pm

amerikane_kisss pershendetje buckuroshe qe je online Laughing

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Jan 14, 2007 12:14 pm

Inter shkruajti:
Po muve re nuk me pershendet kush me vetem un duhet te ju pershendes Razz Sad Sad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

nje pershendetje speciale per Inter Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Jan 14, 2007 12:15 pm

[Klevis] shkruajti:
amerikane_kisss pershendetje buckuroshe qe je online Laughing


hehe gjithashtu buckurosh Wink Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Wed Jan 17, 2007 7:10 am

Exclamation pershendetjeeeeeeeee per te gjithe ato si jane online Exclamation


nje pershendetje speciale per *Inter* Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Thu Jan 18, 2007 7:54 am

Anėtarėt e regjistruar [Master], amerikane_kisss, Inter

Nje pershendetje ne rradh te pare per Amerikane_kisss
Ne rralle te dyte per ate pocin [Master]
Dhe ne rralle te trete per ate pocin tjeter Inter Smile Smile Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Thu Jan 18, 2007 8:06 am

Anėtarėt e regjistruar [Master], amerikane_kisss, Inter

pershendetjeeeeeee per te gjithe ato qe jane onlineeeee Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Fri Jan 19, 2007 9:13 pm

Pershendetje per ata qe me kane pershendetur Very Happy Razz asnje dmth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
DhE^DjAlLi^QaN

avatar

Male
Numri i postimeve : 35
Age : 29
Localisation : elbasan
Emploi : ][rome][
Loisirs : ][rome][
Registration date : 13/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sat Jan 20, 2007 5:30 am

peshendetje flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.enearoma.4t.com
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sat Jan 20, 2007 11:13 am

pu pu shum pershendetjet po behen ketu dhe nuk po me pershendet as nje mu Sad

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Jan 21, 2007 6:50 am

LoL ver mer syze ishalla i sheh me mire Smile)

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Jan 21, 2007 9:23 am

I kam ven syzet e qorrit po nuk po shikokam gje Very Happy:bball:

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Jan 21, 2007 10:22 am

Po dy cop rresht i kam bere vetem un mer Smile . EEEEEEEEEE do me u pershendet Smile Hajt tja bajm qejfin ketij i her . Nje pershendetje per [Master] :PPP

_________________
Proud To Be Albanian !!!


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Jan 21, 2007 12:01 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Sun Jan 21, 2007 11:09 am

nje pershendetje per amerikane_kisssssssssssssss$$$$$$$$$$$$$$$$$sssssssssssssss

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz queen farao flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   Thu Feb 01, 2007 7:51 am

pershendetje per te gjithe ato nisha qe jane online {veq uneeeeeeee}
hehe:P Razz Razz


queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per ata qe jane online   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje per ata qe jane online
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Pershendetjet-
Kėrce tek: